Eleganckie kryształowe szkło - porcelana - sztućceEleganckie kryształowe szkło - porcelana - sztućce
Waluta: PLN | CZK | EUR
english version deutsche version czech version
Eleganckie kryształowe szkło - porcelana - sztućce
 

Blog

Rodzaje whisky

Whisky cieszy się ogromną popularnością i  posiada swoich miłośników na całym świecie. Jest szlachetnym napojem spirytusowym powstałym z destylacji zacieru i dojrzewającym w drewnianych (głównie dębowych) beczkach.

Nalewka z kawy - sprawdzone i proste przepisy

Nalewka sporządzana z kawy ma działanie prozdrowotne. Pobudza organizm tak jak kawa, wpływa na poprawę nastroju, łagodzi ból i objawy niestrawności.  Nalewka z kawy jest stosunkowo prosta w przygotowaniu, można ją zrobić o każdej porze roku.  

Jak używać kamieni do whisky

Kamienie do whisky są eleganckim i ekskluzywnym dodatkiem do złocistego, spirytusowego trunku. Mają formę kostek i wykonane są ze specjalnie do tego przeznaczonych materiałów, najczęściej szlachetnego granitu.

Kolorowe talerze ceramiczne

Dzisiaj coraz częściej decydujemy się na barwne zestawy obiadowe i śniadaniowe. I dobrze, bo kolorowe talerze ceramiczne stanowią fantazyjną ozdobę stołu, ale także kuchni, kredensu oraz witrynki. Prócz tego doskonale sprawdzają się podczas przyjęć w ogrodzie.

W czym pić rum? Rodzaje rumu i sposoby na jego podawanie

Rum to wysokoprocentowy trunek powstały z trzciny cukrowej. Barwa przysmaku jest zależna od czasu jego dojrzewania w dębowych beczkach. Z czym pić rum? Jak przyrządzać na jego bazie pyszne drinki? Jak je podawać? 

Kieliszki do wina Turbulence

Prezentujemy specjalne kieliszki dla koneserów wina "Turbulence". Każdy kto lubi delektować się dobrym winem wie jak ważny jest kształt kieliszka z którego się pije. Warto o to zadbać gdyż dzięki temu wydobędzie się z wina pełny bukiet.

Jak pić whisky?

Whisky jest napojem o bardzo różnorodnym i złożonym aromacie i w związku z tym istnieje kilka sposobów na delektowanie się jej smakiem i aromatem.

Kufel na prezent dla myśliwego

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla myśliwego? A może to ty pasjonujesz się traperstwem i chcesz kupić sobie przedmiot nawiązujący do twojego zamiłowania? Podpowiemy ci, jakie gadżety sprawią radość zapalonym łowcom. 

Jakie kieliszki do nalewki? Jakie wybrać?

Nalewka to napój alkoholowy, którego bazę stanowią wyciągi z owoców, kwiatów, korzeni bądź ziół. By cieszyć się pełnią smaku i zapachu tego rarytasu, trzeba serwować go w odpowiednich kieliszkach. A jakie  są najlepsze?

Serwis obiadowy na prezent ślubny

Jeszcze dwadzieścia lat temu serwis obiadowy był jednym z najczęściej wybieranych prezentów ślubnych.

Rodzaje szkła kryształowego

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kryształy były synonimem luksusu. 

Jak czyścić kieliszki do wina?

Choć mycie szkła to z pozoru błaha czynność, osobom niewprawionym może przysporzyć ono sporo trudności. 

Popularne produkty
delivery methods paymant methods
Ajmara.pl © 2011-2023 | All rights reserved | Eleganckie kryształowe szkło - porcelana - sztućce | Projekt: fdgstudio.net